Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
ARchiwum sklep
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 

Lista ankiet


Ankieta: Opis:
Żyłka Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
Jak się zachowasz? Spotkany nad wodą wędkarz, z twego koła PZW, chce zabrać niemiarową rybę (lub rybę w okresie ochronnym) naruszając regulamin:
Sentyment Do której z wymienionych ryb czujesz największy sentyment?
Podsumowanie Czy upływający właśnie rok możesz zaliczyć do udanych wędkarsko?
Złośliwa złota rybka :) Złosliwa złota rybka padła Twym łupem (a może Mikołaj ją Ci podrzucił). Rybka jest nie tylko złośliwa ale także nieco wybrakowana i może spełnić tylko jedno Twe życzenie z poniższej listy. Przemyśl zatem sprawę dokładnie zanim odpowiesz - Mikołaj słucha :)))
Co wypuścisz? Pojechałeś(aś) w jesienną niedzielę na ryby. Brały bardzo dobrze. Udało Ci się złowić 2 szczupaki 50 i 65 cm, sandacza 40 cm, trzy okonie po 25 cm i bolenia 75 cm. Przed powrotem do domu wypada się zdecydować czy zabierasz wszystko ze sobą. Co zatem wybierasz?
Kompetencje sprzedawców Czy sprzedawca w Twoim sklepie posiada nieco wędkarskiej wiedzy. Czy potrafi doradzić? Czy wyłącznie kieruje się własnym zyskiem?
Wymiar szczupaka Ile powinien wynosić, Twym zdaniem, minimalny wymiar ochronny szczupaka?
Czym zarybiać? Którą z tych ryb, Twoim zdaniem i z Twego punktu widzenia, powinno najbardziej zarybiać się nasze wody?
Cena licencji Przypuśćmy, że istnieje nadzwyczaj atrakcyjne naturalne łowisko z warunkami i rybami, które Cię satysfakcjonują. Jaką maksymalną kwotę byś był gotów wydatkować na wykupienie jednodniowej licencji na to łowisko?
Który węzeł? Którego węzła używasz najczęściej? Jeśli dobrze nie wiesz jak się on nazywa zerknij najpierw pod ten adres Supełki-węzełki.
Czy złapałeś? Czy złapałeś (lub widziałeś) już kiedyś rybę objętą całkowitym zakazem połowu?. Zanim odpowiesz prosimy zerknij także na ten artykuł i postaraj się by Twój potencjalny komentarz mógł być przydatny (tj. by był jak najbardziej dokładny).
Czym kierujemy się przy wyborze kołowrotka? Każdy z nas dokonywał już zapewne takiego wyboru. Ciekawe czym się kierował dokonując go. Co miało wpływ na podjęcie takiej a nie innej decyzji?
Czy RO jest pomocne? Czy na coś Ci się przydaliśmy? Czy znalazłeś na stronach Rybiego Oka odpowiedzi na poszukiwane pytania? Czy dzięki nam lepiej już umiesz łowić ryby?
Regulamin PZW Czy Twoim zdaniem obecny Regulamin PZW jest dobry? Czy należy w nim coś zmienić? Może winny być inne wymiary ochronne, inne ograniczenia ilościowe?
Zadowolenie Jak oceniasz sam swe umiejętności? Czy jesteś zadowolony ze swych sukcesów wędkarskich?
Sex czy ryby? Po ostatniej, "ciężkiej" gatunkowo ankiecie, kolejna nieco "z przymróżenem oka". Po ciężkim tygodniu pracy możesz liczyć, w niedzielę, na dwie godzinki wolnego, co wybierzesz? (odpowiedz jednak szczerze!!!)
My i PZW Wielu wędkarzy narzeka na organizację i działanie PZW. Warto się chyba wreszcie dowiedzieć jak wyglądają naprawdę proporcje pomiędzy zadowolonymi i zdegustowanymi. Czy Twym zdaniem PZW dobrze reprezentuje interesy wędkarzy?
Co na Wigilijnym stole? Jeśli nie będziemy liczyć śledzika to zwykle na Wigilijnym stole pojawia sie jakaś rybka. Ciekawe jak to jest z tym karpiem. Czy na Twym stole pojawi się:
Samotnicy? Wędkarz ponoć jest samotnikiem. Ciekawe czy to prawda? Odpowiedz zatem czy na ryby wolisz wybrać się:
Kłusownictwo Jak, Twym zdaniem, można najlepiej walczyć z kłusownictwem?
Przyczyny porażek Co Twym zdaniem stanowi najczęstszą przyczynę Twych porażek wędkarskich podczas holu ryb?
Mój ulubiony kawałek wody... ...mieści się w województwie:
Co czytać? Które z czasopism wędkarskich obecnych na naszym rynku polecisz innym do czytania?
Kontakt Czy w trakcie wakacji miałeś/aś kontakt z wielką rybą?
Kalendarz brań Czy Twym zdaniem nasz "Księżycowy kalendarz brań" trafnie je przewiduje?
Czy wiatr? W jakich warunkach najbardziej lubisz łowić?
Czy biorą? Jak biorą ryby, Twym zdaniem, w tym roku?
Król patelni - FINAŁ Eliminacje wyłoniły poniższych kandydatów do miana "króla patelni". Przypominamy, że nie podajemy tu konkretnych przepisów i nie dokonujemy podziału na smażone, wędzone itp. Niech każdy założy sam, że głosuje na taki wariant, który najbardziej lubi. Pyutamy zatem ponownie, którą z poniższych ryb uważasz za najsmaczniejszą?
Król patelni? Mieliśmy już wybory Miss i Mister-a. Tym razem postarajmy sie ustalić, która z ryb kandyduje na miano "króla patelni" tzn. którą z ryb uważamy za najsmaczniejszą. Nie podajemy tu konkretnych przepisów i nie dokonujemy podziału na smażone, wędzone itp. Niech każdy założy sam, że głosuje na taki wariant, który najbardziej lubi. PS. Najpierw robimy eliminacje a potem rozgrywka ostateczna.
Co to takiego? Czy wiesz co to jest KWI i czym się zajmuje?
Prawda? Które z poniższych zdań wydaje Ci się najbliższe prawdy?
Czytelność cd.? Obsługę którego modułu Portalu uważasz za najmniej czytelną?
Jaka czytelność? Czy Twoim zdaniem układ informacji na "Rybim Oku" jest czytelny?
Jaki rodzaj wędkarstwa...? ... preferujesz? Odpowiedź na to pytanie wydaje się nam dość ciekawa. Czy wędkarscy Internauci uprawiają głównie wędkarstwo...
Ilość czy jakość? Wybierasz się na ryby, masz do wyboru dwa porównywalne miejsca, jedno w którym można złowić dużo średniej wielkości ryb i drugie w którym ryby biorą znacznie rzadziej ale biorą za to zwykle duże. Które miejsce wybierzesz?
MISTER - Finał Do finałowej rozgrywki o tytuł MISTER-a wśród ryb zakwalifikowały się poniżej wskazane rybki. Czas na rozstrzygnięcie ostateczne. Przypominamy, że staramy się uwzględnić przede wszystkim wygląd. Która z naszych ryb może zasługiwać na tytuł - Mister wsród ryb?
Czas na MISTER-a Miss już mamy. Czas wybrać Mistera. Tu kandydatów będzie o wiele więcej więc i walki należy spodziewać się bardziej zaciętej. Przypominamy, że staramy się uwzględnić przede wszystkim wygląd. Która z naszych ryb może zasługiwać na tytuł - Mister wsród ryb?
Wybieramy MISS Ciągniemy dalej temat zainicjowany na forum. Rozumiemy oczywiście, że odbór "wękarskiego" piękna jest specyficzny. Postarajmy się jednak uwzględnić przede wszystkim wygląd. Która z naszych ryb może zasługiwać na ten tytuł ??? (Uwaga! Mistera wybierzemy w kolejnej ankiecie).
Kto według Ciebie produkuje najlepsze wędziska Ciekawi jesteśmy Waszych opinii o firmach produkujących wędki. Oczywiście nie podaliśmy wszystkich firm, wybierzcie z tych które podaliśmy lub dopiszcie odpowiedż w komentarzu.
Kłusownicy czy kasa? Przypuśćmy, że masz do wyboru 3 warianty swego zachowania: A) opłacenie 2 razy większej składki przeznaczonej na dobre opłacenie wielu strażników i dzięki temu łowisz na wodzie gdzie nie ma już kłusowników. B) opłacenie 2 razy mniejszej składki bo jej wysokość jest zbyt dotkliwa - oczywiście w tym wariancie liczba kłusowników rośnie C) pozostawienie wszystkiego bez zmian Który wariant wybierzesz?
Co chciałbyś dostać od Polskiego Związku Wędkarskiego na gwiazdkę? Gdyby zależało to od Ciebie, co chciałbyś aby PZW zrobił w przyszłym roku
Gdzie najchętniej wybrałbyś się na ryby, gdybyś nie był ograniczony finansami. Tym razem pytamy o Wasze marzenia dotyczące łowisk
Kto nauczył Cię łowić ryby? Pytanie dość proste, odpowiedź chyba też. A jaki będzie wynik?
Jak oceniasz swe sukcesy wędkarskie w ustępującym 2002 roku? Czy są jeszcze ryby? Czy robimy postępy w ich łapaniu? Przyznacie sami, że suma odpowiedzi na postawione w tytule pytanie może być dość interesująca. Prosimy o zachowanie jak największej rzetelności Waszych odpowiedzi.
Rybie Oko - jak je odbierasz? Minęło już sporo czasu do uruchomienia nowej wersji Rybiego Oka. Czas najwyższy zapytać jak odbieracie jego zawartość i sposób funkcjonowania.
Co najbardziej lubisz łowić? Ciekawe jakie ryby lubimy łowić? Zastanów się dobrze i odpowiedz szczerze na to pytanie, połów której ryby wybierzesz jeśli będziesz miał dowolny wybór.
W jakim wieku? Tym razem pytamy w jakim wieku zaczęliście interesować się wędkarstwem.
W którym miesiącu? Było już pytanie "o której godzinie?", teraz czas zapytać o miesiąc w którym złapałeś/aś swego największego szczupaka.
O której godzinie? Chyba prawie każdy złowił w swym życiu szczupaka. Zapytajmy zatem o to, co może zaciekawić wszystkich. O której godzinie został złapany ten najwiekszy Twój szczupak?
Ile zjadasz? Z tych ryb, które sam złowisz zwykle jakąś część zjadasz. Ciekawi nas ile z nich zjadasz wraz z najbliższą rodziną:
Jak oceniasz sam siebie? Narodek wędkarski słynie ponoć z samouwielbienia. Ciekawe ile w tym prawdy? Odpowiedz jak sam oceniasz swoje umiejętności wędkarskie?
Czym kierujecie się przy doborze haka? Często każdy z nas zastanawia się jaki hak dobrać do danej ryby. Czy dobraliśmy dobrze? Czy za mały czy za duży? Dobrze czy źle wygięty. Ciekawe jak robią to inni? Nie jesteśmy pewni czy Ankietka będzie miała całkiem sens ale zawsze istnieją pod nia Komentarze, które można dodać (lub napisać ogólny artykuł). Czym się głównie kierujesz wybierając hak?
Hamulec w kołowrotku Jaki typ hamulca preferujesz?
Dogrywka Superwaleczna Ponieważ "przegapiliśmy" w poprzednich Ankietach (mających na celu wyłonienie rybki Superwalecznej) Okonia postanowiliśmy zrobić zatem krótką dogrywkę. Dotyczy ona zatem wyłącznie wyłonionego obecnie zwycięzcy czyli Brzany i przegapionego delikwenta. Która z poniższych ryb zasługuje więc, według Ciebie, na ten tytuł?
Super waleczna - Finał Eliminacje wyłoniły trzy ryby kandydujące do miana najwaleczniejszej. Proponujemy aby teraz zagłosować tylko na te konkretne ryby. Do finału weszły:
Waleczna, która? Którą rybkę z niżej wymienionych uznasz za najbardziej waleczną?
Na co łapać duże szczupaki? Euforia szczupakowa w pełni, zadajmy więc pytanie na co je łowić wiosną. Czy masz wyrobione zdanie na ten temat?
Kiedy na Lina? Kiedy najlepiej według Ciebie biorą te ryby? Czy prawdą jest obiegowa opinia, że tylko wiosną?
Czy Boleń jest rybą bardzo trudną do złowienia? Co myślicie dla odmiany na taki temat?
Czy szczupak jest "łatwą rybą"??? Postaramy się w kilku najbliższych ankietach poznać opinię wędkarzy o "charakterze" poszczególnych gatunków ryb. Na pierwszy ogień - szczupak
Podczas deszczu? Jak Twoim zdaniem ryby biorą podczas dłuższego deszczu?
Braki na portalu? Czego Waszym zdaniem najbardziej brakuje na naszych stronach?
Kalendarze księżycowe? Czy Twoim zdaniem istnieje zależność pomiędzy fazami księżyca i braniem ryb? Czy kalendarze księżycowe się sprawdzają?
Wiatr, który najkorzystniejszy? Jaki Twym zdaniem wpływ ma wiatr na efekt połowów? Przy którym masz najlepsze efekty?
Która przynęta? Która z przynęt jest Twym zdaniem najskuteczniejsza przy połowie pstrągów?
W którym miesiącu? Kontynuując pytania z serii "biznsplan organizacji łowiska" zadajemy następne z nich. Powiedz nam w którym miesiącu łowisz zwykle najwięcej ryb?
Gdzie najczęściej łowisz? Tym razem postaramy się dowiedzieć na jakiego typu łowiska jest największa presja wędkarska?
Której marki kołowrotek wybierasz, mając dużo kasy? Ciekawi nas jak postrzegasz poszczególne marki kołowrotków dostępnych na naszym rynku? Oczywiście nie jesteśmy w stanie zapytać o wszystkie więc wybierz któryś z tych jakie podajemy!
Ile kilo ryb średnio łowisz w ciągu roku? Ponieważ ostatnio zastanawialismy sie jaki jest właściwy Biznesplan zagospodarowania łowiska pytamy o coś, co pozwoli nam nieco dokładniej go spreparować.
Kontrole PSR Ile razy byłeś kontrolowany nad wodą podczas ostatnich 3 lat?
Co zabierasz? Przypuśćmy, że wybrałeś się na karpie a właśnie udało Ci się złowić leszcza, czy wtedy? (Oczywiście sytuacja może być podobna przy dowolnym zestawie ryb)
Nowy Rok i ryba! Jakiej ryby powinniśmy życzyć Ci w nadchodzącym Nowym Roku? O okazie jakiego gatunku marzysz?
Jaki rodzaj wędkarstwa interesuje Cię szczególnie? Mamy nadzieję dowiedzieć się na podstawie tej ankietki jaki preferujecie rodzaj wędkarstwa i tym samym co najchętniej byście czytali.
Jaka przynęta? Jesteś po raz pierwszy nad nieznaną rzeką, zamierzasz spinningować. Spodziewasz się, że występują tu wszystkie gatunki ryb (ot, taki nieprawdopodobny ideał wody). Jaką przynętę wybierzesz ze swego pudełka?
Mój ukochany wobler? Pytamy, jak Waszym zdaniem, przeprowadzić konkurs na ukochanego woblera. Czy podstawą oceny ma być:


Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o. - powered by eZ publish
Za publikowane treści odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednocześnie wyrażając tym samym zgodę na ich bezterminową publikację.
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.