RYBIE OKO - strona domowa
ZDJĘCIA FILMY
RYBIE OKO - strona domowa
ENGLISH VERSION
Linia Krokusa

KAZACHSTAN
URAL
MONGOLIA
MORSKIE
SZWECJA
AUSTRALIA

Na ryby


Wszystkie Na ryby

Wyprawy, zdjęcia, relacje, sugestie

  Kategoria: Opis:
  Kazachskie Sumy Wyprawy do Kazachstanu na połów sumów

Telefony komórkowe dla wędkarzy Autor: Mariusz Szalej
Od pewnego czasu nasze życie (w tym również wędkarskie) ociera się o telefony komórkowe. Są dla nas „komunikatorem”, „smyczą” lub w skrajnych przypadkach „ostatnią deską ratunku”. W tym ostatnim przypadku chcielibyśmy na nie zawsze liczyć. Jest grupa telefonów stworzonych specjalnie dla nas (i dla wielu innych grup, uprawiających aktywny tryb życia).

więcej Na ryby komentuj
06.2.05 6.6/32
Wędkarskie realia w Australii Autor: Marcin Chimiczewski
Tak jak wspominałem w jakimś tam poście, cały mój kontakt z australijskim wędkarstwem miał charakter czysto teoretyczny, czyli oparty jedynie na obserwacji i rozmowach z miejscowymi. Przepraszam, raz łowiłem w rzecze i złowiłem... ale może od początku.

Uralskim szlakiem - cz.2 Autor: Dariusz Żbikowski
powrót do części pierwszej

Ranek przywitał nas lekkim mrozem. Wygrzebujemy się ciepłych śpiworów, szybkie śniadanko i każdy pędzi montować kije, każdemu spieszno sprawdzić, co pływa w rzece pod bokiem. W międzyczasie żegnamy się z „generalicją”, oni pakują się na pontony i odpływają, mamy spotkać się ponownie dopiero gdzieś w dole rzeki, w dniu odlotu. Zanim kije zostały zmontowane, z rybiego rozpoznania wraca Sasza. Rozpoznanie dodaje wszystkim podwójnego animuszu, bo Sasza w tą godzinkę złowił kilkanaście pięknych lipieni.

więcej Na ryby Wyprawy komentuj
04.11.02 7.7/37
Uralskim szlakiem - cz.1 Autor: Dariusz Żbikowski
Każdy z nas ma jakieś marzenia. Dotyczą one spraw różnych. Codziennego życia, pracy, wakacji czy też niespełnionych podróży. Ja też takie posiadam.

więcej Na ryby Wyprawy komentuj
17.10.02 7.3/46
Pływająca baza wędkarska Autor: Dariusz Żbikowski
Wojtek Łęcki-Węgrzyn wyszperał i wynegocjował dla nas wszystkich wędkarski rodzyneczek. Ta atrakcja winna ucieszyć wszystkich, którzy chcą spędzieć nieco czasu w większej wędkarskiej grupie. Innymi słowy, idealne miejsce na mini SWI.
W czym zatem rzecz...
Linia Krokusa
Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o.
90-223 Łódź, ul. Rewolucji 1905r 82 , tel. +48 42 678 77 03 fax +48 42 678 77 09
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.