wróć do pełnej wersji graficznej

  Portal Sklep Bazar - Aukcje Tygodnik Atlas Ryb Domowe Klub Użytkownik Poczta Pomoc
  Artykuły Forum Foto Baza Co i kiedy Linki Brania Hyde Park Humor Znad wody Filmy i pliki Kartki Encyklopedia Ryby i prawo Ściąga


Wszystkie Rybim Okiem Opinie

Hit  Zawody wędkarskie

Autor: ziomek
Data:13.4.05 13:20
Ocena:4.03  (145)
Czytano:13676

Piątek wieczorem. Ostatnie przygotowania do jutrzejszego wyjazdu.

Sprzęt przygotowany. Dogadanie z kumplem miejsca i do łóżka.
Sobota rano. Długo oczekiwany wyjazd. Pakujemy sprzęt do samochodu i jazda. Pogoda piękna. Po drodze omawiamy jak i na co będziemy łowić. Dojeżdżamy na miejsce. Świeże powietrze. Sprzęt na plecy i wędrówka na ulubione miejsce.
Podchodzimy bliżej i widzimy kartkę na drzewie: "W dniu .... odbędą się zawody wędkarskie. Brzeg od ... do ... będzie zamknięty."
Nici z wędkowania w tym miejscu. Patrzymy na "zawodników". Tony sprzętu. Przeraża ilośc zanęty. Ale nic. Wracamy do auta. Jedziemy gdzie indziej. Podjeżdżamy pod wodę. Z daleka widać kartkę. Treść oczywista. Puszczają nerwy. Człowiek tydzień czeka żeby gdzieś pojechać... Szkoda słów. Zdesperowani jedziemy na inne łowisko. Na miejscu wędkarze patrzą na nas jak na plażowiczów. I mają rację bo pora raczej na opalanie niż na łowienie.
Ps. Mając na uwadze powyższe fakty proponuję aby na wszystkich wodach we wszystkie "łikendy" odbywały się zawody żeby "normalni" wędkarze nie mieli gdzie pojechać. A tak przy okazji o co chodzi w tych zawodach? Czy wędkarstwo zmierza w odpowiednim kierunku? Pytania te zostawiam pod rozwagę kolegom po kiju.


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
10 

Wróć do normalnego widoku wyślij wyślij

Pobrany z : http://archiwum.fishing.pl/article/articleview/2458/-1/30/Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o. - powered by eZ publish
Za publikowane treści odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednocześnie wyrażając tym samym zgodę na ich bezterminową publikację.