Pod ochroną


Nieregularnik nr 9


Wszystkie KWI Spis Nieregularników KWI Nieregularnik nr 9


Puchar Warty 2004 Autor: Grzegorz Lacki
Zawody wędkarskie, nie da się ukryć, są sprawa kontrowersyjną. Mają swoich zwolenników i zagorzałych przeciwników. Ja umieszczam się gdzieś pomiędzy jednymi a drugimi. Nie lubię zawodów w sensie rywalizacji, ale uwielbiam niektóre z nich, pod względem samego faktu spotkania nad wodą. Jest to okazja porozmawiać z ludzmi, których rzadko mam okazję widywać. Do takich właśnie zawodów zaliczam Puchar Warty.

Smutna rzeczywistość Polskich Rzek Autor: Kamil Narkiewicz
Rzeka... miejsce gdzie, My wędkarze spędzamy każdy wolny czas. Relaksujemy się, odpoczywamy. Powinna być dla nas miejscem gdzie czujemy się jak w domu, ale jak widać nie każdy rozumie tą idee. Są ludzie którzy rzekę kojarzą tylko z jednym miejscem... wysypiskiem.

Rzeki musza byc proste??!! - suplement... Autor: Robert Łukomski
Czy rzeki rzeczywiście musza być proste?? Tak zdaja się twierdzić melioranci. Miejmy nadzieje, że uda ich sie powstrzymać. Tytułem suplementu do artkułu w GW z 2.03 2004 kilka innych zdjęć Michała Ziemby

Kwintesencja ... Autor: Andrzej Trembaczowski
W dzisiejszych czasach - czasach postepującej degradacji środowiska i panujacej głupoty ludzi mających nad Nim"władzę" - czesto pozostają nam tylko marzenia. Ten tekst to takie wymyślone opowiadanie, fragment większej całości...
Zdjęcia nie są robione w Polsce. U nas takiej rzeki nie ma.

Rzeka Autor: Grzegorz Lacki
Który to już raz siedział na tej skarpie. Który to już rok tu przyjeżdżał. Kochał to miejsce, tak jak kochał tę rzekę.

Jurajskie rzeczki zimą... Autor: Robert Łukomski
Jurajskie rzeczki są urokliwe. Zwłaszcza zimą tchna ciszą i spokojem. Popatrzcie sami. Oto fotoreportaż Michała Ziemby.

Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©2004 Stowarzyszenie KWI

Klub gości na Rybim Oku
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Usługi poligraficzne Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.